خدمات مواد غذایی ورزشگاه چلسی کونته تاتنهام

خدمات مواد غذایی: ورزشگاه چلسی کونته تاتنهام جام حذفی انگلیس هازارد

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هیچ فردی حق ندارد به بهانه آزادی، امنیت را خدشه دار کند / دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران

دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: متهمان آشوب‌های اخیر در منطقه پاسداران تعیین وظیفه شدند. 

هیچ فردی حق ندارد به بهانه آزادی، امنیت را خدشه دار کند / دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران : هیچ فردی حق ندارد به بهانه آزادی، امنیت را خدشه دار کند

عبارات مهم : امنیت

دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: متهمان آشوب های اخیر در منطقه پاسداران تعیین وظیفه شدند.

به گزارش ایسنا، عباس جعفری دولت آبادی با اشاره به اتفاق چند روز پیش منطقه پاسداران تهران، اظهار کرد: یک بار دیگر به جریانات و گروههای سیاسی هشدار می دهم که قانون اساسی مرز آزادی را تعیین کرده است و هیچ کس حق ندارد به بهانه آزادی امنیت مردم، جان و مال و ناموس شهروندان را به خطر بیاندازد و امنیت را خدشه دار کند.

وی گفت: این اتفاق ای که اخیراً رخ داد تلخ بود ولی در عین حال با کسانی که پیش از این نیز در کف خیابان ظاهر می شدند و دست به اقداماتی می زدند مدارا شد، ولی بدانند با کسانی که اقدام به تخریب و یا دعوت به آشوب و آتش زدن اموال عمومی می کنند حتماً برخورد سخت خواهد شد و این حق حکومت است که با ناامن کنندگان جامعه برخورد جدی کند.

هیچ فردی حق ندارد به بهانه آزادی، امنیت را خدشه دار کند / دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی گفت: ما متهمان را تعیین وظیفه کردیم که کار بسیار مهمی بود، کما اینکه تحقیقات در این خصوص ادامه دارد؛ بویژه شناسایی عوامل مهم و پشت پرده تحقیقات ادامه خواهد داشت و از دستگاه های امنیتی درخواست می کنیم کسانی که پشت پرده و عوامل مهم بودند و هنوز دستگیر نشده اند را شناسایی کنند که با آنها نیز برخورد شود.

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران به بحث تعیین وظیفه عوامل مهم و فریب خورده اشاره کرد و گفت: بعضی از کسانی که دستگیر شدند، عوامل مهم هستند ولی بعضی ممکن است با جنبش احساسات در محل حضور پیدا کرده باشند که دادستانی بعد از تحقیقات تکمیلی این افراد را تعیین وظیفه می کنند تا هر چه سریعتر راجع به آنها تصمیم گیری شود.

دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: متهمان آشوب‌های اخیر در منطقه پاسداران تعیین وظیفه شدند. 

وی ادامه داد: مطمئن باشید افرادی که نقش مهم ایفا کردند و عوامل مهم بودند مجازات می شوند و این افراد بزودی آزاد نخواهند شد.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | تحقیقات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog