خدمات مواد غذایی ورزشگاه چلسی کونته تاتنهام

خدمات مواد غذایی: ورزشگاه چلسی کونته تاتنهام جام حذفی انگلیس هازارد

گت بلاگز کرمانشاه باید طاق بستان به یکی از مناطق نمونه کشور تبدیل شود

استاندار کرمانشاه گفت: ۱۳۰ میلیارد ریال بودجه به منظور ساماندهی محوطه تاریخی طاقبستان در نظر گرفته شده است هست.

باید طاق بستان به یکی از مناطق نمونه کشور تبدیل شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛اسد اله رازانی اظهارداشت: نام کرمانشاه با نام های بیستون و طاق بستان عجین می دانند و بخش عمده ای از گردشگران جهت مشاهده طاق بستان به کرمانشاه می آیند می خواهیم این اثر به مرحله ای برسد که طاق بستان به یکی از مناطق نمونه کشور تبدیل شود.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در رابطه با اجرای بخش هایی از طرح همچون تملک زمین ها با تردید روبه رو هستیم، گفت: باید جهت طاق بستان برنامه مشخص و مرحله بندی شده است داشته باشیم و آن را اجرایی کنیم.

عبارات مهم : تبدیل

وی اعلام کرد: جهت اجرای طرح سه ساله ۱۳۰ میلیارد ریال بودجه در نظر گرقته شده است است که باید سهم سال ۹۶ از این بودجه مشخص شود.
استاندار کرمانشاه با تأکید بر تهیه سند ساماندهی طاق بستان گفت: ما انتظار داریم محوطه تاریخی طاق بستان از نا بسامانی کنونی خارج شود و به سمت منطقه ای نمونه پیش رود.
دکتر رازانی تأکید کرد: باید مردم منطقه آثار اجرای طرح های ساماندهی طاق بستان را مشاهده کنند و ساماندهی طرح مزاحمتی جهت مردم ایجاد نکند.
وی توسعه بدون ضابطه مراکز عرضه غذا در اطراف طاق بستان را یکی از معضلات پیش روی ساماندهی محوطه تاریخی طاق بستان دانست.
معاون امور عمرانی استانداری نیز در این جلسه عنوان کرد: یونسکو اعتقادی بر پاکسازی کامل محیط های تاریخی ندارد بلکه باید زندگی معاصر مردم منطقه در کنار آثار حفظ شود.
مجتبی نیک کردار افزود: وجود غذا فروشی های اطراف طاق بستان نشان دهنده ظرفیت خوب منطقه جهت جذب گردشگر و ثروت آفرینی است از این رو باید آن ها را در جهت ساماندهی به منطقه حفظ کرد.
وی در رابطه با ارتباط قطاری شهری کرمانشاه و طرح ساماندهی طاق بستان گفت: ایستگاه آخر قطار شهری میدان معلم خواهد بود که به جمعیت بسیاری از شهرک های اطراف خدمات دهی می کند.
نیک کردار اظهارداشت:یونسکو جهت اجرای قطار شهری از ما تعهد گرفت که قطار شهری منظر اطراف شکارگاه خسرو پرویز را تخریب نکند که ما قبول کردیم که قطار در اطراف طاقبستان از زیر زمین عیور کند.
انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: تبدیل | تاریخی | اجرای طرح | کرمانشاه | محوطه تاریخی | کرمانشاه | طاقبستان | ساماندهی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog